< Повернутися до списку

СК "КРОНА" провела щорічну зустріч з представниками HR департаментів

СК "КРОНА" провела щорічну зустріч з представниками HR департаментів

15 Листопада 2017

1320

19 жовтня, СК "КРОНА" провела щорічну зустріч з представниками HR департаментів підприємств державної та приватної форми власності. Захід був присвячений питанням добровільного медичного страхування, як один з ефективних інструментів мотивації персоналу компаній.

Керівництво СК "КРОНА" присвятило свої виступи сучасним питанням залучення та утримання цінних фахівців в компаніях і перспективам розвитку добровільного медичного страхування в корпоративному секторі.

В ході зустрічі основним предметом обговорення стали актуальні тенденції мотивації співробітників. Особливий інтерес, як зазначається, викликав в учасників бізнес-кейс використання добровільного медичного страхування на підприємствах і розгляд чинників, які впливають на розширення соціального пакету для працівників.

Учасники ознайомилися з перевагами і важливими аспектами корпоративного добровільного медичного страхування від СК «КРОНА», отримали додаткові консультації і можливість у неформальній обстановці поспілкуватися з колегами.

Джерело: Прес-центр СК "Крона"

Поділитися:

Компанії з новини

СК «Гардіан» отримала нову ліцензію

СК «Гардіан» отримала нову ліцензію

Провідний корпоративный університет

Провідний корпоративный університет

Найпопулярніші статті