< Повернутися до списку

«Укренерго» застрахувало своїх співробітників на 7 млн. грн.

«Укренерго» застрахувало своїх співробітників на 7 млн. грн.

14 Квітня 2017

1383

За інформацією, наприкінці року вперше застрахували 10 939 працівників: у Західному регіоні – 5424 осіб, в Східному – 5515. При цьому “страховка” однієї людини становить 100 тис грн.

Як зазначають, страховими ризиками є гостре захворювання, загострення хронічних захворювань і хвороби внаслідок нещасного випадку. Програма включає забезпечення лікарськими препаратами та медичними виробами, а також амбулаторну, стаціонарну, невідкладну і допомогу в офісі або вдома, профілактичний огляд, фізіотерапію, масаж, діагностику та лікування алергії, ендокринних та імунних захворювань, ВСД, доброякісних і злоякісних новоутворень, туберкульозу, цукрового діабету, вірусного гепатиту А, загострень хронічних захворювань.

Цікаво, що кінцевими бенефіціарами СК “Крона” є Іван Васильович і Григорій Іванович Плачкови. Акціонерами є ТОВ “Імпульс-Т” (35%) Плачкова, ПАТ “Київенерго” (12%) Ріната Ахметова, ТОВ “Селект”(16% ) Олексія Брусова, ТОВ “Летона” (19%) Наталії та Анатолія Іванцевих та Алевтини Діхтяр. У зв’язку з цим примітно, що екс-міністр енергетики Іван Плачков зараз очолює наглядову раду “Київенерго”.

Єдиним допущеним конкурентом стало ЗАТ “Страхова компанія “Альфа Страхування”, яке через кіпрську фірму ABH Ukraine Limited належить Михайлу Фрідману, власнику ВАТ “Альфа-Банк”.

Джерело: Politeka

Поділитися:

Компанії з новини

Страхове товариство «Іллічівське» буде ліквідовано

Страхове товариство «Іллічівське» буде ліквідовано

Україна «по-тихому» лідирує в революції криптовалют

Україна «по-тихому» лідирує в революції криптовалют

Найпопулярніші статті