< Повернутися до списку

Страхове товариство «Іллічівське» буде ліквідовано

Страхове товариство «Іллічівське» буде ліквідовано

12 Квітня 2017

1902

За результатами перевірки Нацкомфінпослуг, що проводилась у вересні 2016 року, виявлено суттєве зменшення обсягу сформованих страхових резервів за рахунок заниження резерву заявлених, але не виплачених збитків. Розмір резервів на 28.09.2016 року складав 107, 4 млн. грн. Проте прийнятними активами було забезпечено лише 26,3 млн. грн. А саме: на поточних рахунках знаходилось 2,5 млн. грн, на банківських депозитах 5,2 млн. грн, частка резервів, що покривалась нерухомим майном, становила 11,7 млн. грн, права вимоги до перестраховиків складали 6,7 млн. грн. Таким чином, недостатність активів для покриття резервів складала більше 81 млн. грн або 75,5% від суми необхідних резервів. 

"З моменту купівлі страховика, ми виплатили клієнтам більше 26 млн.грн. та запропонували їм перейти на обслуговування в СК "ДІМ Страхування" на пільгових умовах. Щодо зобов’язань СТ «Іллічівське» по ОСЦПВ, ми звернемось до МТСБУ з заявою про здійснення виплат за страховими випадками за рахунок частки СТ "Іллічівське" в фондах Моторного Бюро", - заявив Юрій Явтушенко, голова наглядової ради СТ «Іллічівське».

Заборгованість СТ «Іллічівське» перед лікувальними закладами та фармацевтичними компаніями буде реструктуризовано в індивідуальному порядку шляхом розширення співпраці медичних установ та організацій з СК "ДІМ страхування".

Джерело: Страхове товариство «Іллічівське»

Поділитися:

Компанії з новини

Невигадані і кумедні історії страхової справи

Невигадані і кумедні історії страхової справи

«Укренерго» застрахувало своїх співробітників на 7 млн. грн.

«Укренерго» застрахувало своїх співробітників на 7 млн. грн.

Найпопулярніші статті