< Повернутися до списку

Наявність розумних систем в будинку, зробить страхування житла дешевше

Наявність розумних систем в будинку, зробить страхування житла дешевше

18 Травня 2017

1744

Згідно з дослідженням NTT Data, 77% страхових компаній під тиском споживачів вже розробляють пакети послуг зі страхування будинків з урахуванням наявності в них розумних систем.

NTT Data опитала понад 1000 споживачів і 100 страхових компаній в США і виявила, що близько 64% ​​власників житла мають намір встановити в своїх будинках розумні системи. У той же час вони не задоволені тими послугами, які в даний момент надає їх страхова компанія.

Це мотивує страхові компанії розробляти пакети послуг з урахуванням застосування нових технологій і надавати знижку тим, хто встановив у себе вдома IoT-системи на зразок продуктів Google і Amazon.

За результатами дослідження NTT Data, 2 з 3 власників житла розраховують на знижку при установці розумних регуляторів температури, детекторів диму і автоматичних гаражних воріт.

- «Наше дослідження показує, що досить велика група клієнтів страхових компаній збирається інвестувати в розумні технології для дому. Однак, ці клієнти найменше задоволені постачальниками страхових послуг», - говорить Норман Лепин, старший керівник досліджень у відділі аналізу страхування NTT DATA.

Страхові компанії останнім часом все більше звертають увагу на нові технології. З розвитком інтернету речей страховики отримали доступ до великого обсягу персональних даних своїх клієнтів, включаючи їх фізичну активність, стиль водіння і щоденні звички. Все це істотно впливає на ціноутворення в індустрії.

Щорічно прогнозується 20%-е зростання ринку «Інтернету речей» - до 2020 року внесок IoT-технологій в світову економіку складе $15 трлн. До цього часу до інтернету буде підключено 50 млрд. пристроїв.

Світова економіка стоїть на порозі нової, наймасштабнішої за швидкістю і охопленням, хвилі технологічної революції «Інтернету речей». Вона істотно змінить пристрій глобальної економічної системи. У 2015 році витрати на використання технологій «Інтернету речей» в об'єктах промисловості склали $870 млрд., а для приватних споживачів - $546 млрд.

Використання технологій «Інтернету речей», в свою чергу, вимагає фундаментальної перебудови підходів бізнесу і держави до взаємодії, прийняття рішень, стимулювання інновацій і формування законодавчого середовища. Результати дослідження позначають область взаємодії для компаній у всіх секторах економіки, спільної розробки ініціатив міжгалузевої взаємодії.

Джерело: Фориншурер

Поділитися:

Компанії з новини

Недавні масові хакерські атаки по всьому світу показали навіщо потрібно кібер-страхування

Недавні масові хакерські атаки по всьому світу показали навіщо потрібно кібер-страхування

Безвізовому режиму раді не всі

Безвізовому режиму раді не всі

Найпопулярніші статті