< Повернутися до списку

Об'єднання СК «ТАС» і «Ейгон Лайф Україна»

Об'єднання СК «ТАС» і «Ейгон Лайф Україна»

31 Січня 2017

1733

Акціонери «Ейгон Лайф Україна» на позачерговом загальном засіданні 10 лютого 2017 розглянуть питання про припинення СК шляхом приєднання до компанії «ТАС». Крім того, на порядку денному питання про створення комісії з припинення, визначення її повноважень, обрання персонального складу. Також будуть розглянуті питання про порядок і строки викупу акцій у акціонерів, які голосували проти прийняття рішення про припинення товариства, про умови обміну акцій СК «Ейгон Лайф Україна» на акції СК «ТАС», про терміни і порядок задоволення вимог кредиторів до СК «Ейгон Лайф Україна».

За офіційною інформацією СК «ТАС», її акціонери на позачерговому загальному засіданні розглянуть питання про приєднання СК «Ейгон Лайф Україна» та про затвердження порядку викупу акцій у акціонерів, які голосували проти прийняття рішення про приєднання СК.

Як повідомлялося, TAS Group має намір об'єднати бізнес ПрАТ «СК« Ейгон Лайф Україна» з власним бізнесом в сегменті страхування життя під брендом ТАС Life. Таке об'єднання дозволить сформувати гравця, який займе другу позицію на українському ринку страхування життя.

У вересні 2016 року міжнародна страхова група Aegon (Гаага, Нідерланди) заявила про продаж 100% акцій СК «Ейгон Лайф Україна» страховій групі TAS Group екс-віце-прем'єр-міністра соціальної політики Сергія Тігіпка і виходу з українського ринку.

Нацкомфінпослуг розпорядженням від 22 грудня 2016 року погодила С.Тігіпко, який є засновником і основним акціонером групи «ТАС», опосередковане придбання 99,99% статутного капіталу СК «Ейгон Лайф Україна». Комісія 6 грудня 2016 року погодила T.A.S. Overseas Investments Limited покупку 99,377% акцій СК. Антимонопольний комітет України надав дозвіл С.Тігіпко на опосередковане придбання через компанію T.A.S. Overseas investments Limited акцій СК.

За офіційною інформацією страховика, власником 99,37703% його статутного капіталу (46,732 млн акцій) стала компанія T.A.S. Overseas Investments Limited (Кіпр).

Джерело: forinsurer.com

Поділитися:

Компанії з новини

Цифрова ера ОСАГО

Цифрова ера ОСАГО

ПриватБанк почав процедуру акредитації страхових компаній

ПриватБанк почав процедуру акредитації страхових компаній

Найпопулярніші статті