635

ПриватБанк почав процедуру акредитації страхових компаній

ПриватБанк почав процедуру акредитації страхових компаній, які стануть партнерами банку при страхуванні лізингового, заставного, іпотечного майна, особисте страхування позичальників, а також масових продажів страхових продуктів.

Як повідомили в банку, участь в акредитації може прийняти будь-яка страхова компанія, яка відповідає загальним вимогам, передбаченими механізмом акредитації.

«ПриватБанк зараз відкритий для співпраці з усіма страховими компаніями України, пропонуючи нашим клієнтам сучасні та вигідні страхові продукти, - каже Олексій Турівной, керівник напряму« Страховий бізнес »ПриватБанку.  - Наша мережа відділень, сучасні електронні технології дають страховикам унікальну можливість пропонувати послуги мільйонам клієнтів банку і без зайвих витрат продавати послуги і вести комунікації з клієнтами через цифрові канали ».

Зокрема, страхові партнери банку для отримання акредитації повинні укласти договір про відкриття в КБ «ПриватБанк» поточного рахунку для зарахування страхових платежів від продажів страхових продуктів клієнтам та партнерам банку, мати незнижуваний залишок на поточному рахунку та укласти договір про розміщення строкового депозиту в розмірі не  менше 3% від суми сформованих страхових резервів.  Також ПриватБанк пропонує страховикам в роботі з банком використовувати електронний документообіг, сервіси «Папка24» і Invoice.

Джерело: forinsurer.com