< Повернутися до списку

Продовжуємо тему незвичайних страхувань

Продовжуємо тему незвичайних страхувань

2 Лютого 2017

1408

"В Англії великою популярністю у людей, які їдуть відпочивати в місця, де високий ризик зіткнутися з якою-небудь несподіванкою, користується лондонська страхова компанія Гудфеллоус. Ми можемо застрахувати, - каже власник фірми Саймон Барджесс, - практично від усього. Головне - щоб у клієнта були гроші. "

Радіожурналіст Гері Кемпбелл, у вільний від роботи час виконуючий обов'язки президента фен-клубу Лох-Неського чудовиська, купив страховку проти зустрічі з Нессі і застрахувався таким чином на випадок отримання від міфічної тварини серйозних травм, інвалідності або смерті.

"Бажаючим відпочити в околицях найвищої гори Шотландії - Бен Невіс - пропонується застрахуватися від небажаних зустрічей з йєті, які нібито водяться в цих краях. Страховка, хоча і коштує майже чотири тисячі фунтів, в разі чого забезпечить вам або вашим родичам безбідне існування в разі важких каліцтв або смерті, викликаних зустрічами з йєті і іншими бігфутовимі створіннями, що живуть в околицях аномальної гори. "

Сама, за словами Барджесса, дивовижна страховка була виписана ним двадцяти чотирьом жінкам з Інвернесса, які просили захисту від кінця світу, який, як стверджували вони, повинен був настати на рубежі тисячоліть.

Також напередодні настання третього тисячоліття більше п'ятнадцяти тисяч жінок, в основному носять ім'я Мері або Марія, хотіли застрахуватися, вважаючи себе матерями майбутнього месії.

"Ще одна британська страхова компанія пропонує своїм клієнтам застрахуватися від нападу вампірів і перевертнів. Думка скептиків про неможливість виплат за такими договорами страхування спростовують факти: якоїсь жінці, яка зуміла довести, що її падіння на металеві прути огорожі було спровоковано представником потойбічного світу, страхова компанія негайно виплатила близько 100 тисяч фунтів. І таких щасливчиків, які зуміли зібрати докази отримання каліцтв від нечистої сили, на сьогоднішній день налічується кілька сотень. "

Серйозність бізнесу підкреслює і той факт, що згадана страхова компанія намагається зібрати максимум інформації про джерела ризику: той, наприклад, хто зуміє перевтілитися в перевертня на очах страхового агента, отримає премію в мільйон фунтів стерлінгів!

Джерело: sokrytoe.net

Поділитися:

Компанії з новини

В Україні запущено впровадження електронного полісу

В Україні запущено впровадження електронного полісу

Довідник фінансових провайдерів і Фінтех-стартапів від А до Z

Довідник фінансових провайдерів і Фінтех-стартапів від А до Z

Найпопулярніші статті