< Повернутися до списку

Туристам загрожує обов'язкова покупка страховки для в'їзду в Таїланд

Туристам загрожує обов'язкова покупка страховки для в'їзду в Таїланд

7 Червня 2017

1809

Мінтуризму Таїланду запропонував зобов'язати всіх, хто в'їжджає до країни туристів оформляти медичну страховку, повідомляє газета Bangkok Post з посиланням на джерело.

Проект був запропонований, в тому числі, в якості плану з розвитку Таїланду як напрямки для медичного і велнес-туризму. Його розгляне національна Комісія з туристичної політики країни.

При цьому правила оформлення страховки і інші деталі планується доручити опрацювати національній страховій комісії, пише видання.

За даними газети, нова вимога не повинно стати бар'єром для в'їзного туризму. Тому в Таїланді шукають рішення, щоб іноземні мандрівники могли в'їхати до країни, навіть якщо вони не придбали страховку заздалегідь. Зокрема, на паспортному контролі в міжнародних аеропортах і контрольно-пропускних пунктах на кордонах країни можуть бути встановлені автомати з оформлення страхового поліса, де туристи зможуть придбати необхідний документ.

Раніше Мінтуризму країни вже пропонувало ввести обов'язкове медичне страхування для іноземних туристів. Госпіталі Таїланду часто залишаються з неоплаченими рахунками за лікування іноземців через те, що у постраждалих немає коштів оплатити медпослуги, пише видання.

На думку виконавчого директора компанії ERV Юлії Алчеєвої, таку норму мало ввести, необхідно буде ще контролювати її виконання. Вона нагадала, що в країнах Шенгену контроль здійснюється на етапі подачі документів на візу.

"Ця ідея не буде майбутнього, але це нагадування індивідуальним туристам про те, що треба страхуватися. Серед них багато підходять до планування своїх поїздок безвідповідально. Хоча, є й інші – у нас за підсумками цієї зими Таїланд посідає перше місце серед застрахованих самостійно" , – сказала Ю.Алчеєва порталу "Інтерфакс-Туризм".

За словами експерта, для клієнтів туроператорів нічого не зміниться, оскільки в турпакет страховки вже включені. Згідно з ФЗ-155, від них можна відмовитися, тільки написавши письмову заяву.

"Ідея видавати поліси по прильоту через автомати схожа на чергові побори – іноземні туристи не зможуть домогтися від місцевої страхової компанії компенсації сплачених самостійно рахунків, перевезення на батьківщину теж організувати буде важко", – підкреслила вона.

Турпотік до Таїланду з січня по березень досяг 9,19 млн, що на 1,7% більше минулорічного результату.

Джерело: Сьогодні

Поділитися:

Компанії з новини

Автоцивілка в електронному вигляді більше не міф

Автоцивілка в електронному вигляді більше не міф

Страхові компанії в паніці, автопілот Tesla позбавить їх прибутку

Страхові компанії в паніці, автопілот Tesla позбавить їх прибутку

Найпопулярніші статті