< Повернутися до списку

На страховому ринку України з'явилася ще одна асоціація

На страховому ринку України з'явилася ще одна асоціація

18 Грудня 2017

1684

СК "Універсальна", СК "Країна", "Українська страхова група" (УСГ), СК "УНІКА" (UNIQA) та СК "Глобус" (всі Київ) набули членства в зареєстрованій 1 листопада 2017 року "Національній асоціації страховиків України" ( НАСУ), повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" генеральний директор об'єднання Наталія Гудима.

За її словами, об'єднання страховиків є неприбутковим, створеним на основі професійної приналежності, спільності інтересів і об'єднує компанії, що розділяють цілі і завдання Асоціації. Пріоритетними напрямами її діяльності є розробка і впровадження високого рівня правил і стандартів діяльності на ринку страхових послуг.

У планах НАСУ, зокрема, участь в розробці та вдосконаленні законодавства у сфері фінансових послуг, організація і проведення незалежної експертизи законодавчих та нормативно-правових актів, створення привабливого середовища для іноземних інвесторів на страховому ринку України, сприяння забезпеченню високого рівня економічної ефективності, конкурентоспроможності та соціальної відповідальності діяльності учасників об'єднання.

Н. Гудима також зазначила, що Асоціація має намір взаємодіяти з іншими професійними об'єднаннями ринку з метою створення цивілізованого і високопрофесійного ринку фінансових послуг в Україні.

Нове об'єднання страховиків також має намір підтримувати прямі міжнародні контакти, проводити відповідні семінари, конференції тощо, Укладати з підприємствами, установами, організаціями та державними органами угоди, договори, меморандуми, які необхідні для реалізації статутних завдань, взаємодіяти з неурядовими і міжнародними фондами та організаціями, отримуючи від них фінансову, технічну та іншу допомогу.

За словами генерального директора НАСУ, об'єднання має намір бути відкритим і публічним, регулярно публікуючи матеріали про свою діяльність, а також аналітичні матеріали по різних сегментах страхового ринку країни.

Згідно з єдиним державним реєстром юридичних фізичних осіб, засновниками НАСУ є страхова компанія "Країна" кінцевим бенефіціаром якої є президент України Петро Порошенко та страхова компанія "Універсальна" (обидві Київ) - кінцевий бенефіціар Віталій Антонов - мажоритарний акціонер холдингу OKKO Group.

Як повідомлялося, Н. Гудима з 2009 по 2013 роки займала посаду президента Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), з квітня по вересень 2014 року - генерального директора Моторно (транспортного) страхового бюро України.

На сьогоднішній день в Україні функціонують три об'єднання страховиків: ЛСОУ, Українська федерація убезпечення та Асоціація "Страховий бізнес".

Поділитися:

Компанії з новини

Обсяг виплат СГ «ТАС» за одинадцять місяців склав 330,59 млн грн

Обсяг виплат СГ «ТАС» за одинадцять місяців склав 330,59 млн грн

Страхова компанія «Країна» посилила клієнтський сервіс чат-ботами

Страхова компанія «Країна» посилила клієнтський сервіс чат-ботами

Найпопулярніші статті