< Повернутися до списку

Страхування від кібер-ризиків стало ще доступнішим

Страхування від кібер-ризиків стало ще доступнішим

29 Травня 2018

1893

Telegram Підписуйтесь на наш Telegram канал і отримуйте найсвіжіші та найцікавіші новини першими

Страхова компанія AIG та міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення ESET представляють новий сервіс для корпоративних клієнтів «Гарантія антивірусного захисту». Програма поєднує антивірусне рішення зі страхуванням від кіберінцідентов.

Скористатися пропозицією і оформити страховий сертифікат AIG зможуть корпоративні клієнти ESET після придбання або продовження комерційної ліцензії одного з комплексних рішень ESET (понад 50 вузлів): ESET NOD32 Antivirus Business Edition, ESET NOD32 Smart Security Business Edition, ESET NOD32 Secure Enterprise. Після активації ліцензії клієнту прийде повідомлення про можливість оформлення страхового сертифіката AIG без додаткової плати. Щоб скористатися послугою, необхідно заповнити заявку в особистому кабінеті ESET Connect і отримати готовий сертифікат на електронну пошту.

У разі виникнення кіберінцідента страхова компанія допоможе компенсувати збитки в результаті претензій третіх осіб і претензій щодо порушення безпеки системи. Також в страхове покриття включені витрати на технічну експертизу і відновлення даних і систем, компенсація судових витрат і витрати на повідомлення суб'єктів даних.

«Для наших клієнтів страхування кібер-ризиків – це можливість знизити ризик негативних наслідків у сфері інформаційної безпеки і мінімізувати наслідки від інцидентів, що вже відбулися. Новий сервіс допоможе не тільки захистити інформацію і скоротити можливі витрати, але також зберегти репутацію, оскільки компанії відповідають за дані своїх клієнтів», - вважає керівник відділу страхування фінансових ризиків Володимир Кремер.

Джерело: Фориншурер

Поділитися:

Компанії з новини

Евакуація 2-х українських альпіністів з Евересту

Евакуація 2-х українських альпіністів з Евересту

5 технологічних трендів, які істотно змінять бізнес-процеси ОСЦПВ

5 технологічних трендів, які істотно змінять бізнес-процеси ОСЦПВ

Найпопулярніші статті