< Повернутися до списку

5 технологічних трендів, які істотно змінять бізнес-процеси ОСЦПВ

5 технологічних трендів, які істотно змінять бізнес-процеси ОСЦПВ

30 Травня 2018

2206

Telegram Підписуйтесь на наш Telegram канал і отримуйте найсвіжіші та найцікавіші новини першими

Сьогодні традиційна страхова бізнес-модель поступово трансформується в інноваційну. Цьому сприяють активний розвиток діджитал-технологій і впровадження страхових інновацій, вважає Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко, виступаючи на III Міжнародній конференції "Цифрові рішення для страхових компаній і банків".

Страховики стикаються з досить динамічним середовищем сильних майбутніх трендів, таких, як діджіталізація, «великі дані» (Big Data), мобільність, соціально-демографічні зрушення, ринки що змінюються та розвиваються, зміна традиційного клієнтської поведінки, турбулентність ринків капіталу, зміна клімату та інфраструктури, а також підвищення нормативних вимог, повідомив гендиректор МТСБУ, розповідаючи про цифрові інновації на страховому ринку України.

5 ключових технологічних трендів в страхуванні, які докорінно змінять бізнес-процеси в сфері ОСЦПВ

  • Омніканальні комунікації - інтеграція в єдину зручну середу різних онлайн і офлайн каналів комунікацій, орієнтованих на клієнта, з залученням всіх типів гаджетів.
  • Запуск чат-ботів - віртуальних співрозмовників, які візьмуть на себе значну частину функцій колл-центрів, відповідей на актуальні питання та підготовку оферти для страхування.
  • Аналіз і обробка великих масивів докладної інформації про страхувальників і потерпілих (Big Data)
  • Перехід до цифрової форми страхового поліса, цифрового підпису та віддаленої ідентифікації (Mobile ID, Bank ID, онлайн доступ до реєстрів).
  • Blockchain - система розподіленого доступу до даних, і як наслідок - підвищення довіри до онлайн-продуктів.

Інновації в майбутньому в цілому змінять підхід до архітектури і дизайну страхових продуктів, інформаційній інфраструктурі та методології оцінки ризиків. Страховикам необхідно робити свідомий наголос на розвиток і застосування інновацій та відстеження нових глобальних і локальних тенденцій.

Джерело: Фориншурер

Поділитися:

Компанії з новини

Страхування від кібер-ризиків стало ще доступнішим

Страхування від кібер-ризиків стало ще доступнішим

СГ «ТАС» підтвердила звання лідера ринку ОСЦПВ

СГ «ТАС» підтвердила звання лідера ринку ОСЦПВ

Найпопулярніші статті