< Повернутися до списку

Як купити страховку в Ізраїль? Важливі рекомендації

Як купити страховку в Ізраїль? Важливі рекомендації
author
Автор:
Єва Антонова

26 Листопада 2019

1305

Перед поїздкою до Ізраїлю варто розібратися в ключових моментах: чи потрібна віза українцям, які документи необхідно підготувати, яку страховку вибрати.

Між Україною та Ізраїлем безвізовий режим, і можна летіти туди спокійно, як тільки з’являться дешеві квитки. Але, усе ж, на кордоні будуть ретельно перевіряти: зворотні квитки додому, чи заброньовано житло, чи є страховка. А тому, цей документ з собою мати обов’язково.

Відповідаємо на найпоширеніші питання, які виникають із необхідністю купити страховку в Ізраїль:

Не полінуйтеся розібратися у всіх питаннях, адже країна вартує усіх зусиль, прикладених для планування подорожі. Українці зазвичай їдуть в Ізраїль заради морського відпочинку, у гастрономічні тури або релігійні, а іноді просто їздять містами. Попри те, як саме ви плануєте відпочити, страховка все рівно потрібна.

Який вид страховки мені потрібен?

Мінімальна сума страхування в цю країну становить 30 тисяч доларів. Цього цілком достатньо, щоби покрити витрати на лікування в разі потреби. Також, страховки можуть відрізнятися за такими ознаками:

Тривалість поїздки. Для короткочасних поїздок можна оформляти поліс на 7 днів або на місяць, але, якщо збираєтеся пробути там довго, то простіше застрахуватися відразу на рік.

Як купити страховку в Ізраїль? Важливі рекомендації (фото 1)

Мета поїздки. Якщо ваша мета простий спокійний відпочинок у місті, то підійде найпростіша страховка. Для активних видів спорту, наприклад, серфінгу потрібен вже інший вид страхування, як і для поїздки в робочих цілях. Про такі плани краще відразу повідомляти під час оформлення поліса, щоби потім не виникло проблем із виплатами.

Пакет послуг. Деяким клієнтам достатньо звичайної медичної страховки, а деякі замовляють додаткові опції. Такі, як страхування від скасування рейсу або тривалої його затримки, страхування багажу й документів. Збільшують суму покриття страхового випадку.

Окремо, також, оформляють страхування люди похилого віку, ті, у кого ускладнення зі здоров’ям або хто перебуває на останніх місяцях вагітності.

Яка вартість страховки в Ізраїль

Вартість зазвичай залежить від усіх параметрів, про які ми написали вище. Але, також, вона сильно відрізняється, залежно, від обраної страхової компанії.

Електронна страховка зазвичай коштує дешевше паперової, та й знайти її простіше. Досить зайти на популярний страховий сервіс, ввести всі дані про поїздку й отримати список на вибір. Там будуть і назви компаній і їх рейтинг, ціни й описи пакета послуг.

Найпростіша й дешева страховка в Ізраїль на тиждень коштує від 100 і до 900 гривень. На два тижні відпочинку з заняттями спортом і активним відпочинком десь від 300 гривень до кількох тисяч. А, якщо збираєтеся їхати на рік, ще і працювати там, то оформлення страховки обійдеться не менше 2300 гривень.

Не завжди найдорожча страховка значить найнадійніша й навпаки, низька ціна не означає низьку якість. Правда десь посередині: дивіться на відгуки, й серед тих, про кого клієнти добре відгукуються, вибирайте компанію з кращою ціною.

Як купити страховку в Ізраїль? Важливі рекомендації (фото 2)

Що покриває туристичний поліс?

Стандартний документ покриває такі послуги:

  • Термінова медична допомога;
  • Термінова стоматологічна допомога;
  • Оплата медикаментів і препаратів, гіпсу та інших необхідних послуг лікарів.

Розширені пакети можуть ще покривати:

  • Оплату зв’язку під час страхового випадку.
  • Транспортні послуги.
  • Компенсувати затримку рейсу, втрату багажу, скасування рейсу.
  • Під час оформлення страховки на останніх місяцях вагітності, страховка покриває термінову гінекологічну допомогу. Але, якщо цілеспрямовано збираєтеся їхати народжувати в іншу країну, то потрібно оформляти інший пакет документів. Звичайний поліс не покриє витрат на пологи.

Що робити, якщо виникла необхідність скористатися полісом?

Перш, ніж робити якісь дії, потрібно зателефонувати за номером, вказаним у страховці. Детально описати свою ситуацію й послухати, що вам радять зробити. Не треба панікувати і викликати швидку до цього дзвінка. Якщо виявиться, що невідкладна допомога була не потрібна, то страхова фірма може відмовитися покрити витрати.

Як купити страховку в Ізраїль? Важливі рекомендації (фото 3)

Погодьте подальші дії за вказаним номером, а тоді вже дійте. Вас направлять до лікарні, куди передадуть інформацію про поліс. Або ж викличуть лікаря додому, але така послуга зазвичай займає час. Перш, ніж платити за якісь ліки або процедури з власної кишені теж краще дізнатися, чи покриють вам ці витрати потім.

Повернувшись додому, потрібно буде зібрати всі чеки та виписки, подати їх у страхову компанію й чекати компенсації.

Щоби не розгубитися в екстреній ситуації, рекомендуємо виписати окремо номер свого страхового поліса й контакти представників фірми. У разі необхідності, ви зможете оперативно з ними зв’язатися й повідомити номер поліса, щоби вас проконсультували.

Після того, як виберете хороший документ, вивчіть, що потрібно робити, якщо він знадобиться. Це допоможе отримати максимальну користь від страхування й не розгубитися

Який вид страховки мені потрібен?❓

Мінімальна сума страхування в цю країну становить 30 тисяч доларів. Цього цілком достатньо, щоби покрити витрати на лікування в разі потреби

Яка вартість страховки в Ізраїль❓

Вартість зазвичай залежить від усіх параметрів, про які ми написали вище

Що покриває туристичний поліс в Ізраіль❓

Стандартний документ покриває такі послуги: Термінова медична допомога; Термінова стоматологічна допомога; Оплата медикаментів і препаратів, гіпсу та інших необхідних послуг лікарів

Що робити при страховому віпадку❓

Перш, ніж робити якісь дії, потрібно зателефонувати за номером, вказаним у страховці

Поділитися:

Компанії з новини

Трапилося ДТП, а компанія в якій здобувався поліс, вже не працює

Трапилося ДТП, а компанія в якій здобувався поліс, вже не працює

Як перевірити дію електронного ОСЦПВ

Як перевірити дію електронного ОСЦПВ

Найпопулярніші статті