< Повернутися до списку

Страховка на Балі. Яку краще вибрати

Страховка на Балі. Яку краще вибрати
author
Автор:
Єва Антонова

9 Жовтня 2019

1219

З полісами для європейських країн усе куди простіше, оскільки правила страхування у всіх однакові й можна купувати страховку, яка буде діяти на території всієї шенгенської зони. Але, якщо потрібна страховка на Балі, до вибору варто підійти куди більш уважно. розповідаємо:

Курорт Балі: особливості відпочинку в Індонезії

Індонезія — це екзотична для нас країна, а Балі — найпопулярніший на її території курорт. Багато європейців, українці, білоруси та росіяни проводять там всю зиму, ховаючись від холоду. Деякі ж просто приїжджають у відпустку. Відпочинок у цьому місці відрізняється від відпочинку десь у європейському місті. Відрізняються й непередбачені випадки, які можуть вплинути на стан вашого здоров’я. 

Страховка на Балі. Яку краще вибрати (фото 1)

Які страхові випадки можуть статися?

  • Поїздка на мотоциклі або скутері. Там їх можна вільно орендувати, тому що це головний засіб пересування місцевістю. Багато хто вперше сідає за кермо саме на Балі, оскільки в цьому дійсно є необхідність. І цілком ймовірно, що може статися невдале падіння або зіткнення.
  • Заняття серфінгом. Це те, заради чого більшість людей і відправляється на курорт. Балі — місце, де завжди вдала погода і відповідні хвилі, є сила-силенна шкіл з уроками серфінгу, орендою дошок і всього необхідного інвентарю. Перші уроки, навіть із досвідченим учителем, не обходяться без падінь. Які можуть виявитися не дуже вдалими: вибити коліно, вивихнути ногу або руку, отримати удар — звична справа для любителів екстремальних видів спорту.
  • Нова їжа. Ніколи не знаєш, на що в тебе алергія, поки вона не проявить себе. Це може бути новий тропічний фрукт, незвичайна спеція, якийсь напій, морепродукти — теж сильні алергени. А, ще, на відпочинку завжди є ймовірність просто отримати харчове отруєння.
  • Відпочинок із дітьми. Діти в поїздці можуть легко застудитися від сильного вітру з океану, отримати опіки на сонці, у них ще частіше проявляється алергія. Навіть якщо бути відповідальними батьками, правильно одягати дитину й наносити їй сонцезахисний крем — такі ситуації все ж можуть виникнути.
  • Проблеми, які не стосуються здоров’я мандрівників. Наприклад: у довгому перельоті з пересадкою може загубитися багаж. Завжди є шанс, що можуть відмовити у візі. Рейс може затриматися, через що ви встигнете на пересадку або просто будете змушені залишатися ще на одну ніч у готелі. Від таких неприємностей теж можна себе вберегти, якщо вибрати правильний поліс.

Страховка на Балі. Яку краще вибрати (фото 2)

Як вибрати хорошу страховку для екзотичного відпочинку

Не варто вибирати найдешевший страховий поліс, якщо збираєтеся їхати в цю країну. Адже він включає тільки медичні послуги та може, навіть, не покривати лікування травм від занять екстремальними видами спорту. 

Чому краще купувати поліс в інтернеті

Це дешевше і швидше. Так, не потрібно їхати в офіси страхових компаній, витрачати час на спілкування з консультантами, чекати, поки оформлять папери. Компаніям теж від цього простіше, тому і продають електронні поліси дешевше, ніж паперові.

Можна вивчити всі пропозиції. На пошукових сайтах це дуже зручно: вводиш усі параметри, у яких є необхідність, країну, дати — і тобі показують усі пропозиції. Можна впорядкувати їх за рейтингом або ціною, знайти найбільш вигідний варіант і вивчити відгуки про нього. Такий спосіб пошуку дає можливість отримати найповнішу інформацію, структурувати її зручним способом і вибрати кращу страховку з тих, які існують.

Як формується вартість страховки?

  • Ваш термін перебування: відпустка на 2 тижні, на 1 місяць або відразу на всю зиму.
  • Скільки людей їде. Можливо, буде дешевше взяти групову страховку.
  • Ваш стан здоров’я. Чи немає хронічних захворювань, травм на момент поїздки.
  • Які послуги закладені в пакет страховки: тільки медична допомога, лікування спортивних травм, страхування майна або можливе скасування рейсу.

Страховка на Балі: як вибрати?

Страховка на Балі. Яку краще вибрати (фото 3)

Зайдіть на сайт, де зібрані всі страхові компанії. Введіть дані: скільки вам років, який вид відпочинку цікавить, як надовго їдете. Не забудьте вказати, що їдете саме в Індонезію. Вам покажуть низку пропозицій, від найдешевших, до тих, що дорожчі. Як серед них вибрати?

Вивчіть відгуки про страхові виплати. Напевно, мандрівники, у яких були ускладнення з виплатами за страховим випадком, писали про це в інтернеті.

Вивчіть, що входить у вартість страховки. Вибирайте пакет, у якому є не тільки медичні послуги, але і страхування від проблем із перельотом (скасування, затримка рейсу, втрата багажу). Також, зверніть увагу на такі пункти, як: страхування від відмови в отриманні візи, страхування цивільної відповідальності, можливості втрати документів.

Довга відпустка на природі, біля океану, може бути райською, тільки якщо добре до неї підготуватися. У тому числі, вибрати якісний страховий поліс

Поділитися:

Компанії з новини

У яких страхових компаніях можна купити е-поліс ОСЦПВ

У яких страхових компаніях можна купити е-поліс ОСЦПВ

Що робити, якщо страхова компанія затягує виплати або зовсім відмовляється відшкодовувати збиток

Що робити, якщо страхова компанія затягує виплати або зовсім відмовляється відшкодовувати збиток

Найпопулярніші статті