< Повернутися до списку

Страховка за кордон — Київ

Страховка за кордон — Київ
author
Автор:
Єва Антонова

8 Листопада 2019

1054

Вибрати страховку в столиці може бути ще більш складно, ніж у маленькому місті. Величезний вибір компаній і у всіх є офіси саме в Києві. Місто велике, а значить між ними потрібно довго їздити в різні райони. Та і всі намагаються продати послугу дорожче, поставити свою націнку. Розповідаємо, як уникнути всіх цих проблем під час придбання страховки:

Страховка туристична Київ: як шукати

Є кілька варіантів, як можна застрахуватися для подорожі, перебуваючи в столиці:

Перший — просто ввести в Google-maps запит «туристична страховка Київ» і подивитися, офіси яких компаній є поруч із вами. Там же можна подивитися рейтинг компанії, години роботи, відгуки від клієнтів.

Другий, ввести той же запит у пошуковій системі й отримати список сайтів компаній. Але пам’ятайте, першими будуть світитися ті, хто добре просувається в інтернеті, а не найбільш популярні страховики.

Третій, і найшвидший, це скористатися страховим сервісом, де зібрані відразу всі компанії України, які продають поліси. Там можна ввести всі свої дані й отримати цілу низку варіантів.

У чому перевага пошуку в інтернеті, якщо в усьому Києві є багато офісів страховиків? Головний плюс у тому, що ви можете порівняти пропозиції. Погодьтеся, що їхати в 10 різних офісів для порівняння сраховки не хочеться, ви зайдете максимум у два або три, а зупинитеся, швидше за все, на останньому. В інтернеті ж є ця можливість, відразу відвідати десяток популярних фірм, але просто скориставшись гаджетом.

Ніхто не підштовхує до покупки, немає консультанта, який намагається продати найдорожчу послугу. Ви самі дивитеся на варіанти, можете цілий день обдумувати їх, а потім повернутися і зробити покупку. Завжди є можливість подивитися на відгуки клієнтів, перш, ніж вибрати остаточний варіант.

Вибираємо правильний поліс для поїздки

Перш, ніж вивчати умови доставки й замовляти поліс, потрібно визначитися, який тип вам потрібен. У Києві вам запропонують десятки різних полісів, які будуть відрізнятися вартістю, пакетом послуг, умовами договору. Як зрозуміти, що саме потрібно вам? Потрібно визначитися:

Яка тривалість поїздки і який термін дії страховки вам потрібні. Можна замовити страховку на одну поїздку, а можна відразу на рік, щоби не купувати нову кілька разів.

Які країни збираєтеся відвідувати? Якщо їдете в Європу, то можна сміливо робити поліс для Шенгенської зони на рік і не звертатися за документом тільки для однієї країни.

Перегляньте, у яких ще країнах діє страховка: якщо не збираєтеся в цей рік їхати в США, Канаду, країни Азії, то і страхування для них вам не потрібно. Простежте, щоби випадково не вибрати страховку відразу для всього світу й не переплатити.

Які послуги вам потрібні. Це може бути звичайна медична страховка, також, вона може включати страхування багажу, рейсу, документів. Вивчайте список послуг, щоби зрозуміти, який формат потрібен саме вам для цієї подорожі.

Також, рекомендуємо читати умови договору, щоби заздалегідь знати, що документ покриває, а що ні. Наприклад, багато клієнтів не знають, що страховики не покривають витрати на лікування травм, отриманих у стані алкогольного сп’яніння або під впливом наркотиків. А дізнаються вже коли потрапили в халепу. Варто вивчити договір, щоби чітко розуміти межі своєї відповідальності і своїх прав на компенсацію.

Як оплатити й отримати документ

Для оплати й отримання в столиці теж є багато способів на вибір. Якщо вам потрібна надрукована страховка, то це можна зробити так:

  • Оплатити готівкою й отримати паперовий документ;
  • Оплатити через термінал і отримати паперовий документ;
  • Оплатити онлайн (на сайті або через додаток) й отримати паперовий документ;

Поліс можна особисто забрати в офісі, отримати через пошту або кур’єром. Але, також, можна купити електронний документ. Оплатити через сайт компанії або страховий сервіс. Забирати такий поліс не потрібно, він приходить на електронну пошту в той же день відразу після сплати.

Друкувати самостійно електронний документ теж не потрібно, він дійсний і в такому вигляді. Просто носіть поліс завжди із собою в смартфоні і виділіть важливу інформацію, щоби швидко її знайти, якщо виникне необхідність.

Як у Києві не потрапити на шахраїв? 

Завжди сплачуйте страховку через сайт, або запитуйте реквізити для переказу. Вони повинні бути зареєстровані на фірму, з такою ж назвою, за якою ви її знайшли. Не перераховуйте гроші на іменну банківську карту якоїсь людини. Перевіряйте наявність печаток на документі, нехай, навіть, він у смартфоні. Пам’ятайте, що купити страховку  можна завжди, незалежно від того, у якому місті ви знаходитеся

Поділитися:

Компанії з новини

Як і від чого захищає ОСЦПВ

Як і від чого захищає ОСЦПВ

Ліміти страхового відшкодування за Зеленою картою для різних країн

Ліміти страхового відшкодування за Зеленою картою для різних країн

Найпопулярніші статті