< Повернутися до списку

Сервісами «Картки киянина» тепер можна користуватися навіть не маючи фізичної карти

Сервісами «Картки киянина» тепер можна користуватися навіть не маючи фізичної карти

1 Лютого 2018

2200

Розробники «Картки киянина» запустили функцію відкритої онлайн-реєстрації, яка дозволить всім жителям столиці користуватися рядом сервісів проекту, не маючи на руках фізичної карти. Також незабаром буде запущено відповідний мобільний додаток для платформ iOS і Android.

Після реєстрації кияни зможуть в онлайн-режимі оплатити комунальні послуги, оформити страховку, поповнити рахунок мобільного телефону, купити квитки, оплатити інтернет-послуги, а також записатися на прийом до лікаря, чиновнику або написати скаргу. На думку розробників, відкрита реєстрація буде цікава тим жителям столиці, які не є власниками карти, знаходяться в процесі її отримання або поки не визначилися, чи буде вона їм корисна.

Для того, щоб скористатися новою функцією, на сторінці реєстрації необхідно обрати пункт «У мене немає «Картки киянина»», вказати свій номер телефону, електронну пошту та створити пароль. На екрані відобразиться повний список модулів: медицина, транспорт, освіта, торгівля, сервіс комунальних платежів, адміністративні послуги, культура, страхування та оплата послуг.

Розробники відзначили, що не всі функції «Картки киянина» будуть доступні в режимі відкритої реєстрації. Сервісами, для отримання яких необхідна ідентифікація користувача, можна скористатися тільки при наявності фізичної картки - це такі цифрові послуги, як створення або голосування за петицію, участь в ініціативі «Громадський проект» та інше.

«Ми прийняли рішення відкрити доступ до деяких сервісів всім бажаючим, щоб вони могли зрозуміти, які можливості «Картки киянина», переконатися в тому, що її функціонал зручний та необхідний для життя у великому місті. Таке ж рішення буде реалізовано і в мобільному додатку», - зазначила менеджер проекту «Картки киянина» Аліна Максименко.

Нагадаємо, що Київська міська державна адміністрація у квітні 2018 року планує запустити в столиці єдиний електронний квиток для громадського транспорту. «Картку киянина» можна буде використовувати як цифровий проїзний не тільки в метро, міській електричці, швидкісному трамваї, а й в інших видах наземного муніципального транспорту.

Функціонал та підтримку онлайн страхування на порталі «Картки киянина» надає Parasol.ua.

Джерело: ITC.ua

Поділитися:

Компанії з новини

СК «Арсенал Страхування» виплатила 700 000 грн. за договором КАСКО

СК «Арсенал Страхування» виплатила 700 000 грн. за договором КАСКО

Ризики перехідного періоду медреформи

Ризики перехідного періоду медреформи

Найпопулярніші статті